Cena za skupinový trénink

Základní cena za lekci je 170,-. Celkem se jedná o 33 lekcí a platba za jednotlivé ceny není možná. Cena za celý trénink je 5600,-. Platbu je možné rozdělit na třikrát. Způsob platby si zvolíte při vyplnění přihlášky.  Snažíme se sehnat finanční prostředky na tréninky z dalších zdrojů, aby konečná cena pro rodiče byla nižší. Proto je možné, že cena se u jednotlivých tréninků bude lišit - je to dáno sponzoringem konkrétního tréninku. 

Sourozenecká sleva 50% 

Slevu lze uplatnit ve chvíli, kdy sourozenci budou navštěvovat trénink ve stejném období. První dítě platí 100% ceny daného tréninku, druhé dítě platí 50%. 

Je možné, aby děti v případě potřeby docházely i do jiných skupin. 

Možnost sponzoringu

Máte-li chuť podílet se na větší dostupnosti Elkoninovy metody pro co největší množství potřebných dětí, kontaktujte nás Vy, nebo společnost, ve které pracujete. I malým darem přiblížíte dětem možnost, aby čtení a psaní probíhalo hladce. Sponzoring nemusí být jen finanční, ale oceníme i materiální podporu pro zajištění tréninků (tonery do tiskáren, papíry, tisk letáků, prostory na tréninky, pastelky, flipcharty, ....). Věřím, že společnými silami dopřejeme dětem možnost číst s radostí!