Přehled tréninků na školní rok 2018/2019

Vážení zájemci o Elkonina - trénink jazykových schopností, 

již jsou vypsané tréninky na školní rok 2018/2019. Konkrétní infomrace k jednotlivým tréninkům naleznete v tabulce i zde.

Trénink v Praze na Černém Mostě byl z technických důvodů zrušen. Volná místa jsou v Praze na Pankráci, na Hájích, v Kobylisích a v Dejvicích. Mimo Prahu je ještě pár volných míst v Českých Budějovicích, na Kladně, v Brně, v Plzni, v Ostravě, v Benešově a v Týnci nad Sázavou. 

Rozvrh tréninků dle Elkonina na školní rok 2018/2019
místo tréninku čas závazná přihláška
PONDĚLÍ
Praha - Řepy 16:15 - 17:00 https://docs.google.com/forms/d/1Z6597HkZFnb0DrbetbjdLGZzJ9W2xFBcCwGrci2G5Kw/edit
České Budějovice 16:00 - 16:45 https://docs.google.com/forms/d/17PvzRhUHz0jHqpc8xCktVEY3ywI7o96cv-ZpZPvvwSU/edit
Kladno 16:00 - 16:45 https://docs.google.com/forms/d/1kMy-lbttxQ-6KUKJCt5w6-ExYrGDJC7C28VnKQCyZO4/edit
Praha - Horní Měcholupy 17:15 - 18:00 https://docs.google.com/forms/d/1pte23rS2iOIJFgrDhBDD0YtodcsgA1DqX3UndFzJmRw/edit
Praha - Pankrác 17:00 - 17:45 https://docs.google.com/forms/d/1T7WAeNoHdoqEKJoPJN9xvZQld5Bq9oyU_wDLkS4MCwM/edit
ÚTERÝ
 Česká Lípa  16:00 - 16:30 https://docs.google.com/forms/d/1CALsIJP8Vvw4SiOfObkGJLjw8VHYV7_ZuWg0fJVgkmE/edit
Brno - Jundrov I. 15:00 -15:45 https://docs.google.com/forms/d/1W2orkIePLsqEDVh49T_YZ6-Ok2bIMRu8ZRwMS-Krqfo/edit
Brno - Jundrov II. 16:00 - 16:45 https://docs.google.com/forms/d/14IJeKsfBeBQnzgIV9mUFnNEhFCvIBg9ay9RIu6GFc-8/edit
Vrchlabí 15:00 - 15:45 https://docs.google.com/forms/d/14q7N2boNijj4DdL2tfi_YgcY5v9vOYTlFJpYaeLsQkI/edit
Plzeň I. 15:00 - 15:45 https://docs.google.com/forms/d/1DNs1v2BpqZIPT6Ydi4gWnQJpe9xPLLWkMO2D5qJ7Hn8/edit
Plzeň II. 16:00 - 16:45 https://docs.google.com/forms/d/1lcjWo0_uPtnRL5Dxr7YxTiKZ962x6hvkD3p6hxn5Dp0/edit
Ostrava - Poruba 17:15 - 18:00 https://docs.google.com/forms/d/1t3oMqSOKVoAY7sERVZV_FerrK8SAM90Mjr0ufDxCza8/edit
STŘEDA
Benešov 16:00 - 16:45 https://docs.google.com/forms/d/1eaHSojdoGvFmhQxtfVytextuZvMJ5Wg5sojSMMlTnRA/edit
Tábor 16:00 - 16:45 https://docs.google.com/forms/d/1HzlRiqxa7J99eFU1TTOYtJwoKho0W7ubKEeIFe4p2w8/edit
Praha - Jižní Město 17:00 - 17:45 https://docs.google.com/forms/d/1enBUI1-wdWg7jGtnmREAWpRHuwqQsXyObJvOxrWcSL8/edit
Praha - Kobylisy 17:00 - 17:45 https://docs.google.com/forms/d/1y34r1z1qgGzXYe4tt13jsusFqO6peIzWFodoW2FX0lg/edit
Praha - Dejvice 16:00 - 16:45 https://docs.google.com/forms/d/1FjyDG9hOtPDCZV-PqZ77z8OMtoGzTKCVVvUND3yNyCY/edit
ČTVRTEK
Týnec nad Sázavou 15:30 - 16:15 https://docs.google.com/forms/d/1Fwf3Efgx_MWrcXsAHNmW3pXsx1S74vInATKy41y_Dw4/edit
Karlovo náměstí 16:00 - 17:00 https://docs.google.com/forms/d/1vk9nKmUzGyKwTWrGO5XYRmTTjP6oEI95w7tT512CEaA/edit
 Černý Most  upřesníme https://docs.google.com/forms/d/129YLT18J9ZMA7ptEYpDX4tVJGzBPIKskt7XFBYN8gNE/edit
     
Rozvrh navazujících tréninků na školní rok 2018/2019
místo tréninku čas závazná přihláška
Brandýs nad Labem 16:45 - 17:30 https://docs.google.com/forms/d/1WvWdLHvUo3Si4EaJ8mLbogXko2QUm8lcMkpQz9udBaA/edit
Karlovo náměstí 17:15 - 18:00 https://docs.google.com/forms/d/1xIPgJZdFqBa0x0fwl8ZKLYZ0GkQJ9giVHaT8MVqjbuI/edit
Brno Jundrov 14:00 - 14:45 https://docs.google.com/forms/d/1bfkqXHmi95vO4ZN_q-CaULUK13MxpbwiDDvq7fHJqgc/edit
Nymburk upřesníme https://docs.google.com/forms/d/1Sv2oqk0HE3-AnZJqSZegBpRuvFTGMRayzOiJZrcWzxI/edit